| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua!

În urmă cu câteva nopți, mai spre dimineață, am auzit în vis o voce feminină care tot îmi punea întrebări legate de ea. Conversația a fost așa:
Ea: Câți ani am?
Eu: Hmm, 38?
Ea: Da
Ea: Câți copii am?
Eu: Unul?
Ea: Da.
Ea: De unde sunt?
Eu: Hmm, Constanța?
Ea: Mangalia.
După asta m-am trezit ușor, probabil că a mai vrut să mă mai întrebe ceva.
Întrebarea este în felul următor.
Să fie un vis telepatic? Un vis simplu? Un test telepatic din partea cuiva? Să fi fost fosta care are 38 de ani doar că nu are copil și nu e din jud. CT!? Sau am fost doar o " adresă " greșită a vreuneia dpdvdr telepatic / extrasenzorial?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Subconștientul este un tărâm prea puțin cercetat. Și nu știu dacă poate fi cercetat, deoarece lucrurile pot fi observate doar în stare conștientă.
Subconștientul poate lua forme noi dincolo de cea mai strălucită imaginație. Răspunsul cel mai concret este acela că în timpul subconștientului putem să realizăm lucruri ireale, instabile. De aceea sfatul meu este să nu ne gândim la vise.
Atunci când un om are un vis de la Dumnezeu, acest om va fi pe deplin conștient că este de la Dumnezeu.
În rest, în subconștient se amestecă realitatea zilnică cu imaginația; unui astfel de rezultat nu-i găsesc un cuvânt prea departe de aberație. Sau poate că este dincolo de aceasta.

| johnnny123 a răspuns:

Da, cu siguranta a fost o adresa telepatica gresita. De fapt voia cineva sa-si depuna telepatic declaratia de venituri la ANAF.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru johnnny123):

Mistoul tale nu valoreaza nici cat unghia de la degetul meu mic.winking

| johnnny123 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Daca ti-ai pierde unghia de la degetul mic, ti-ai da seama ca e destul de valoroasa.

Ai grija sa nu ti-o atace cineva telepatic.

| Zuzu1991 a răspuns:

Da, sunt extraterestrii care vor sa comunice si sa faci Romania mare din nou

| StrongHeart a răspuns:

Nu e bine sa dai importanta viselor, a fost un vis, atat.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu am visat ca mancam pufuleti gusto la masa cu satana, oare ce sa insemne asta? Ca pufuletii gusto sunt malefici? Ca voia satana sa mi trimita un mesaj prin Gus?