| Vlafo a întrebat:

Buna Ziua, vreau sa-mi achizitionez un smartphone, dar nu stiu ce anume sa-mi aleg.
As vrea sa cumpar Nokia 620 Lumia, dar am auzit vorbe, nu stiu daca or fi adevarate, cum ca telefoanele Nokia, nu mai sunt asa de bune cum au fost si la ora actuala cele mai bune sunt telefoanele Samsung.
Bugetul este de 1150RON, as dori sa ma ajutati cu sfaturi, pareri si experiente.

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Ia-ti cu incredere. Sunt foarte bune. Toate modelele de la 510 la 928 (care se va lansa anul asta) sunt foarte bune. Atata doar ca Nokia merge pe Windows 7 si 8, fata de celelalte care merg pe android.
Citeste aici:
http://www.nokia.com/ro-ro/produse/lumia/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ati de la Samsung sau de la HTC...