| bianca1118 a întrebat:

Bunaaa! Am nevoie de niste rime/replici amuzante pentru cel mai bun prieten.

2 răspunsuri:
| puscaionut a răspuns:

Cel mai bun prieten care il avem
este acela care, face lumea sa rada
se tine de glume cand noi suntem tristi
rade de se strica in continuu, pana radem si noi
este insiprational si fabrica glume pe banda rulanta
ca un cascador al rasului ce este, scrie si face misto
de tot ce este sicanier, face misto de rau si de imposibil
si ne arata noua sa fim motivationali, sa ne cream umorul zilnic
pana ne insanatosim prin rs si fericire

| Florin9Florin9 a răspuns:

Când zice ceva inteligent îi poți spune "te-am învățat bine"

sau când are o idee bună să îi zici "genială idee, ce bine că am avut-o eu".

sau dacă știi că nu e genul care se supără repede, când îi vine o idee bună îi poți spune "bună idee, tu nu ești prost degeaba" (asta e pentru prieteni mai avansați presupun big grin)

Chestii de genul, dar umorul e și în funcție de vârstă mult.

Eu am ajuns ca unele glume care păreau wow în trecut acum să mi se pară penibile big grin