| GoldenZenith a întrebat:

Când a fost ultima dată în care ai făcut ceva pentru prima dată? big grin

20 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Noiembrie 2017.

| Drimmero a răspuns:

E de mirare daca cineva a pus accent sa memoreze treaba asta, raspunsul meu e nu stiu,, in conditiile in care 'se pune'.

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Ideea din spatele întrebării e alta, Drimmero. De fapt, la gândirea ta deep ca o minge spartă, mă așteptam sa spui ceva de genul.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Fabulos argument ai dat, esti sigura ca raspunsul tau e mai logic decat intrebarea in sine?

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Drimmișor, joaca harsenal aI și ai nervi că iar pierde? Ia o mai ușurel.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Mai informeaza-te cu privire la numele adversarului de azi ca sa vezi ca nu sunt 'nervos' asa cum se spune.

Am raspuns doar, si vad ca am primit o replica taioasa.

| GoldenZenith explică (pentru Drimmero):

Ok

| SilentRain a răspuns:

Saptamna trecuta

| RainmakerX a răspuns:

Chiar acum am citit intrebarea asta pentru prima data. laughing

Edit: Arsenal nu prea are cum sa piarda azi tongue

| GoldenZenith explică (pentru RainmakerX):

Ce spuneai?laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru GoldenZenith):

M-am gandit la asta cand s-a terminat meciul laughing Le-am purtat ghinion.

| GoldenZenith explică (pentru RainmakerX):

laughing nu cred că tu ești vinovatul. Echipa aia e.

| Drimmero a răspuns (pentru RainmakerX):

Nu,, Arsenal a jucat cu rezervele rezervelor, cu pustii care sunt de-o seama cu majoritatea userilor de pe site. E frustrant sa vezi ca te bat niste pescari anonimi, dar echipa era deja calificata/

| syd2 a răspuns:

N-am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cu mult timp in urma. Cu putin inainte de Craciun.

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Ai fost drăguț cu cineva?
Sorry, nu m-am putut abține laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu sunt mereu asa cu oamenii care cred ca merita sa fiu asa cu ei. Restul sa se duca dracu :-).

| GoldenZenith explică (pentru anonim_4396):

Amin!

| FruttiFresh300 a răspuns:

Azi.

| Cristall155 a răspuns:

Ultima data a fost de ziua mea când am făcut ceva pentru prima dată!?