| LaLaura a întrebat:

Buna seara.
Cand a fost ultima cand ati facut ceva pentru prima data, si ce anume?

10 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Pentru prima oara citesc acest mesaj.

| AirănMeidăn a răspuns:

Acum doua saptamani am mancat pentru prima data shaorma. Sunt tare.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

A... Am fost pentru prima data singură într-o tabără de 6 zile. Asta a fost pe la începutul lunii februarie.
Am... Da, cred ca ce am scris mai sus a fost cel mai recent lucru făcut pentru prima data.

| Sociopat a răspuns:

De cand ma stiu ma tund chel dar anul asta vreau sa-l las sa creasca.Pentru prima data simt cum e cand ti se misca parul in cap.Am momente in care dau brusc din cap sa-mi simt parul cum se misca.

| 123456789qwertuiop a răspuns:

Prima data alaltaieri am fost la un concurs de franceza si am luat mentiunea 3 si dupa concurs tot pentru prima data m-am dus cu colegele mele in oras motivate de ore.noi mancam de la Mc donalds si ei stateau si invatau! a fost cea mai tare zi!

| Venusgirl a răspuns:

M-am sarutat...

| OmuFărăDinți02 a răspuns:

Nu mai știu când.dar îmi amintesc că făcut "sex la telefon" știu.că sună ciudat..defapt este ciudat..dar..am făcut-o!

| LaLaura explică (pentru OmuFărăDinți02):

Nu este ciudat, si eu am facut-o de multe ori.

| Haidamac_Marius_1990 a răspuns:

Buna,dar tu cand ai facut ultima data ceva pentru prima data?