| Katherine3003 a întrebat:

Cand apare al 3-lea volum din jurnalele vampirilor jurnalele lui Stefan : Nesatul cu revista bravo.

Răspuns Câştigător
| iza4ever a răspuns:

Pe 19 iulie. Poti cauta pe net Jurnalele lui Stefan vol 3, adica cel putin eu am gasit.

4 răspunsuri:
| Gini a răspuns:

Pe 14 septembrie.

| RaLuCa23 a răspuns:

Pe 19 iulie!

| iza4ever a răspuns:

Al 3 lea volum apare pe 19 iulie. S-a anuntat si cel de al 4 lea volum, va aparea pe noiembrie in America. De asemenea si un al 5 lea care va aparea la inceputul anului 2012 in America.

| BaddieBae a răspuns:

Si de asemenea un al saselea, care nu se stie sigur cand va aparea.Deci Jurnalele lui Stefan nu mai e o trilogie...