| anonima4all a întrebat:

Cand fac dragoste cu prietenul meu, ma doare burta in partea de jos? oare sunt racita la burtica sau e altceva? ce pozitii sa folosim pentru a nu ma mai durea? stiti?

Răspuns Câştigător
| Dara a răspuns:

Nu sunt normale durerile in timpul contactului sexual. Mergi imediat la medic sa iti faci o ecografie. Poate fi o anexita, care netratata iti va da mari batai de cap mai tarziu. Sau poate nu esti destul de excitata si atunci apare senzatia de disconfort. Pozitia sugerata de @diaconunicolae59 nu ti-o recomand in cazul de tau, vei avea dureri si mai mari.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la spate

| soseta ucigasa a răspuns:

Probabil te doare pentru ca nu ii convine copilului...

nony
| nony a răspuns:

Si vrei sa facem ¨conversatie¨ pe tema asta? thinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Durerile pe care le ai nu sunt normale, iti sugerez sa mergi la un control ginecologic.

| lencikk a răspuns:

Draga anonima4all noi nu suntem in stare sa te ajutam... dar uite un sfat s-ar putea sa ai o cistita cronika (adica sa fii oleaca racita ) sau s a lui sa fie prea mare laughing ma intelegi... cel mai bine du-te si cere ajutorul unui medik ginekolog sa nu iti fie rusine sa va protejati...

pwpik dolche :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur sunt doctor nu glumesc in privinta ce spun trebuie sai sugi penisu cu sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci sex cu mine da? iubita lui basescu? oare faceti sex