| RoxyAde a întrebat:

Oare de ce uneori in timpul contactului sexual, in anumite pozitii ma doare burta?

12 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Probabil ca partenerul/partenerii tau/tai sunt foarte dotati, si atunci tu o simti pana'n burta, si de aia te doare.

| Lary23 a răspuns:

De obicei, in pozitia caprioarei te doare burtica, pentru ca e prea adanca penetrareawinking

| ina88 a răspuns:

Concluzia.nici prea dotati nu-i bine laughing Noi femeile nici cum nu ne mai multumimlaughing)))))

| anonim_9938 a răspuns:

Si mie mi se intampla dar in mai multe pozitii si nu mai suport si trebuie sa ma opresc
stiu la ce te referi dar probabil cum a zis si lary e adanca penetrarea
si mie mi s intampla in diferite pozitii

| RoxyAde explică:

@pspandrew Fac sex ca tot omu`, nimic iesit din comun.

| anitcolor a răspuns:

Nu te doare burta te dor ovarele deoarece penisul a penetrat prea adanc sfatul meu e sai spui partenerului cand te doare

| IonelG a răspuns:

Nu știu dacă sunt prea neglijent dacă întreb asta dar ce fel de sex faci atunci? Si doi. Durerea e puternica?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu in pozitia aia ma doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id emanul 67am sa-ti explic de ce te doare burta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id emanul 67am sa-ti explic de ce te doare burta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id emanul 67am sa-ti explic de ce te doare burta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id emanul 67am sa-ti explic de ce te doare burta