| anonim_4396 a întrebat:

Cand vreau sa intru pe facebook imi apare-Confirm Your Identity.
To continue, we need you to provide your phone number. This quick security check helps keep Facebook a community of real people who connect and share using their real identities.

Confirm your identity by adding a mobile number to your account

Add your phone
imi poate spune cineva de ce, ca numai pot intra, pana acum nu o aparut problema asta poate sa ma ajute cineva?

4 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Stiu eu solutia laughing e foarte usor laughing scrieti numarul de telefon laughing funda pls happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De b nu poti sa intri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A aflat cineva cum se rezolva? Deaorece nu iti apare nici o casuta unde poti adauga un numar de tel...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serios acum straight face Ca nici eu nu pot intra! Imi face niste nervi angry