| DenisaNicoletaG a întrebat:

Care e starea ta de spirit dimineața?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu știu. nu sesizez. Deci e bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îngrijorare

| CdeMetal a răspuns:

De obicei e foarte proasta.

| Plato a răspuns:

" 'Mnezaii vieții ma-tii si a cui te-o facut de alarmă. Sună, suna-i-ar ceasul' muma-tii, trasni-te-ar 'Mnezo"
laughing
Cam asa ma simt dimineata cand trebuie sa ma trezesc devreme.

| danaieladaniela a răspuns:

Depinde de zile

| Dismally a răspuns:

Foarte proasta, de aia nici nu ma trezesc dimineata, prefer sa dorm cateva ore in plus si sa scap de acea stare.

| Nyarlathotep a răspuns:

Foarte buna. Dimineata am starea cea mai buna. In anumite dimineti cand sunt in pat cu prietena imi mai face si cate o... surprizawinking cand si daca se trezeste inaintea mea happy

| MademoiselleCosmina a răspuns:

In ultimul timp nu prea buna, deoarece am inceput sa adorm tarziu si sunt foarte obosita.

| Hammurabi a răspuns:

Depinde cât de dimineață.
Că înainte de 9 jumate nu funcționez.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dimnieata sunt zombi de-a bia daca imi vad fata in oglinda de oboseala.