| RAY a întrebat:

Care este genul vostru de film preferat?

Acţiune
Animaţie
Aventuri
Biografic
Comedie
Crimă
Documentar
Dragoste
Dramă
Erotic
Familie
Fantastic
Film noir
Horror
Istoric
Mister
Muzical
Război
Reality TV
Romantic
Scurt metraj
SF
Sport
Thriller
Western

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Thriller,horror,actiune

| EvangelineDS a răspuns:

Horror, mister si niciodata nu strica putina comedie.

| Holocaust a răspuns:

Aventura,drama,comedie.Imi plac si animatiile de-asemenea.Si mai sunt unele...coming of age le zice.Am vazut zeci de filme de genu'.

| etudor a răspuns:

Imi plac nespus de mult filmele coreene, atat serialele cat si filmele normale din gama "drama", "aventuri". Sunt f.educative si ai multe de invatat.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Thriller,romantice,animatie.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ai insirat atatea genuri, dar unul din genurile mele preferate nu l-ai mentionat-Psihologic.
Si drama, horror, science fiction si fantasy.

| Fridăm a răspuns:

Horror, Thriller, Science Fiction, Dragoste şi puţin cele de animaţie. Ţie care îţi plac?

| RAY explică (pentru Fridăm):

Un film care sa ma emotioneze sau sa transmita ceva

| Fridăm a răspuns (pentru RAY):

Care a fost cel care s-a apropiat cel mai mult de aşteptările tale?

| RAY explică (pentru Fridăm):

A Walk to Remember, saw, scary movie, imi place si comedi si drama, dar sa fie film de calitate

| Fridăm a răspuns (pentru RAY):

Înţeleg. Primul nu îl ştiu, Saw şi Scary Movie îmi plac şi miehappy

| RAY explică (pentru Fridăm):

Scary movie comedia ma refer, eu intru pe cinema dau cautare filme-pareri si aleg ce sa vad, in ultima vreme m-a prins plictiseala

| Fridăm a răspuns (pentru RAY):

Ştiu la care te referi. Nu m-am mai uitat demult la un film bunthinking

| RAY explică (pentru Fridăm):

Nici eu, deci tot caut numsi sunt filmele alea cand eram mic si ma uitam cu soramea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Drama
2. Mister
3. Thriller
4. S.F.
5. Biografic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Documentar, comedie, thriller, SF, istoric, horror, dramă, erotic, acţiune, război.

| inconscient a răspuns:

Dragoste, romantic, drama, animatie, comedie, musical, familie si...cam atat, dar daca ar fi sa aleg doar o categorie, as alege dragoste love struck

| RAY explică (pentru inconscient):

Esti romantica ca sa inteleg?

| CichasEmo a răspuns:

Drama,mister,aventuri si horror.