NOname
| NOname a întrebat:

Care este preferata voastra vedeta de televiziune din Romania? Poate fi si un artist/cantaret/actor de valoare.

Răspuns Câştigător
| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Mircea Badea, Dan Puric, Monica Anghel

55 răspunsuri:
| Mada_5282 a răspuns:

Artisiti: Stefan Banica Jr., Andra, Corina Chiriac, Mirabela Dauer, Eva Kiss, Mihaela Mihai, Paula Seling, Angela Similea,( Madalina Manole), (Laura Stoica), (Mihaela Runceanu), Silvia Dumitrescu, Elena Carstea, Gabriel Dorobantu...

Actori: Florin Piersic, Emilia Popescu, Maria Buza, Stela Popescu, Alexandru Arsinel...

Prezentatori: Eugenia Voda (emisiunea Profesionistii), Iuliana Tudor, Marioara Murarescu, Mihai Tatulici, Melania Medeleanu...

Alte categorii: Mona Musca, Paula Iacob, Dan Puric...

| ♥G'eorgik a răspuns:

Nus dc te intere asta pe tine da ma roghee hee

MUZICA:
mie imi plac f mult:
-dan balan
-inna
-deepcentral
-radio killer
-paula seling
-andreea banica
-david deejay*donny
-residence deejays
-alexunderbase
-lady gaga (nu'i romanca da'mi place)
-christian D*narcotic sound
-jhon puzzle
-sunrise INC
-CRBL (simplu) Smiley
-Andra
-mai sunt da numi vin acumlaughing
ALTELE:
! Dan Negru!:Xxx imi place ca urla tarelaughing
marutahappy

| RealLife a răspuns:

...pe mine. lol

| elisa_2627 a răspuns:

Cristi Minculescu si Aurel Tamas.

| viopop54 a răspuns:

Claudiu Bleont si Niculina Stoican

| pauladrian a răspuns:

Andreea Esca, Marcel Iures.

| mih5a a răspuns:

Andra si Mircea Badeahee hee(imi place tipu' e foarte comictongue)

| justFORone a răspuns:

Paula seling, ovi, inna, mircea badeawinking

| bughy_1229 a răspuns:

Pai eu maimult askult alta muzica nu muzica romaneasca dar un om pentru care eu as da mult sa il vad este paula seling
chair daca sunt din acelasi judet cu artista nu am intalnit-o niciodata
are o voce superba
si nu se remarca prin tot felul de lucruri mai cum sa zic eu asa poate mai indecente(scuzati exprimarea)
ci se remarca pri muzica si asta este foarte important

| phoenix_1016 a răspuns:

Simona Gherghe

| NarcyNarcisa a răspuns:

Pai Adela Popescu si Andra big grin

| d33aindragostita a răspuns:

Livia Taloi! E bestiala:X

| lilica1495 a răspuns:

Pe nimeni toti st niste prostilaughingrolling on the floorrolling on the floor

| danuta98 a răspuns:

Inna

| Rares_1833 a răspuns:

Parazitii!

| Rares_1833 a răspuns:

Parazitii, evident! big grin

Bafta!

| Catalina2000 a răspuns:

Cred ca Smiley, CRBL, Andra, Paula Seling.

Răspuns utilizator avertizat
| ANdrei_6696 a răspuns:

Mie imi place foarte mult fotbalul, sunt dinamovist si il apreciez f mult pe Ionel Danciulescu. E un fotbalist cu foarte mult bun simt si un baiat de caracter.In ziua de azi rar vezi fotbalisti de genul lui

| outlandish a răspuns:

Smiley! adica Andrei parca asa era.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii apreciez foarte mult pe Paula Seling si Dan Balan. Poate cel din urma nu e tocmai un cantaret de valoare, dar are melodii destul de bune si e unul dintre putinii romani care au facut lumea sa ne priveasca cu alti ochi(in sensul bun al cuvantului).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Puric, Cabral, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stefan Banica Jr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alessandra Stoicescu, Andreea Marin, Andreea Berecleanu...

| Mithrandir a răspuns:

Alexandra Stan.

| Kelly_8957 a răspuns:

Diana dumitrescu si andreea patrascu... joaca f bine