| diamar a întrebat:

Care este vedeta voastra preferata(poate fi de aici sau din strainatate, cantaret, actor, designer sau orice altceva). Argumentati-va raspunsul!
Dau fundita celui mai bun rasp si trei voturi celor 3 care urmeaza in,, clasament".

Răspuns Câştigător
| KaRy a răspuns:

Cantaret: de aici Smiley, iar din strainatate rihanna
actori:robert pattinson and kristen etc

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Gerard Way, solistul formatiei MCR. De ce? Pentru ca e foarte talentat si ascultand formatia de 6 ani, normal ca imi place.

| odorash a răspuns:

Pai actorul meu preferat este William LEvy (pentru ca intr-adevar joaca ff bine in filme )
Actrita favorita este Lorena din Impostoarea merge la acasa : numele ei adevarat este Anna Layevska )e frumusica si stie a juca perfect
Numai bine!

| améliee a răspuns:

Cantaretul meu preferat este Matthew Bellamy, solistul de la Muse. Are o voce inconfundabila, canta la chitara, pian si compune toate melodiile trupei. Versurile acestor melodii trateaza teme care ma intereseaza (teorii consipartioniste, revolutii, eternitatea sufletului, anticlericalismul, viata extraterestra etc). Sincer, mi se pare un geniu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand,ar trebui sa fi obligat/a sa dai voturi,deoarece asa cere politica site-ului.winkinghappy

Ca model,nu am o vedeta pe care am vazut-o in cateva filme de ex.,modelele mele(ca sa zic asa)sunt cartile si invatatura(,, Omul cat traieste invata,,). Urmez ceea ce scrie in Biblie, nicidecum acesti actori pe care nici nu-i cunosc in realitate.