| anonim_4396 a întrebat:

Care imi poate spune si mie un as putea vedea pe un site anume urmatorul catalog de la avon? campania 12

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il poti vedea pe www.avoncosmetics.ro dar doar dupa ce incepe camapania reprectiva;))

4 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Mai asteapta 6 zile pana incepe campania 12..si o sa l poti vizualiza pe www.avoncosmetics.ro :P sau cauta un reprezentant care a dat deja comanda din campania 11 :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Respectiva*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu inainte il puteam vedea catalogul cu o campanie viitoare pe www.avonbacau.ro sau ceva de genul insa acum sunt la campania 11 de 2 luni...:(

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Catalogul Campaniei 12 il poti vizualiza aici: http://produse-avon.blogspot.com/......ust-9.html