| dedesh a întrebat:

Care ma poate ajuta si pe mine? imi place mult telefonul sony ericsson w205.stie careva cat de bun este? il vreau mai mult pentru muzica

alt telefon bun pentru muzica si poze?big grinaveti ceva idei?(sa nu fie nici foarte scump, pleasebig grin

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Eu am sony ericsson w205 si sunt multumita de el big grin si eu mi l-am luat tot mai mult pentru muzica happy

| dedesh explică:

Si ca pret? stiti cateva exemple?happy

| resp3ct a răspuns:

Cel mai ieftin telefon Xpress Music ar fi 5310.
Daca iti permiti poti sa iti iei si un 5230, e cu touchscreen smug.
Eu am un 5800 dar e cam scump.
Toate telefoanele de mai sus sunt Nokia.

| Jenn002 a răspuns:

Am si eu Sony Ericsson w205.si e ff misto!
asc ff multa muzica pe el si designul e atragatorhappy
poti sa iti pui si card pe el
camera foto merge destul de mine
e dragut tellu asta.
nu am nimic de zis!