| anonim_4396 a întrebat:

Este bun telefonul Sony ericsson w205? sunteti multumiti?

7 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Incearca sa-ti cumperi un Sony ericsson f305, exact asa am si eu

si sunt f multumiltawinking

e f bun, si bateria

si pozele sunt clare clare

nu ca si altele care au blitz si fac pozele mia naspa

s. e f305 nu are blitz si face poz f bune

iti poticumpara si cablu de date

si are multa memorie + card

si jocuri, multe si frumoase!

ti-l reomand sincer

| Aiicha a răspuns:

Eu am telefonul asta, si la inceput mi-a facut figuri bateria, se termina in mai putin de o zi jumate. Dar mi l-am facut(mi-au updatat softul telefonului) si acum merge.winking

| D[:x] a răspuns:

Stiu un prieten care il are si este multumit de el. L-a scapat si intr-o galeata cu apa si merge si acum doar ca clapeta merge mai greu.

Bafta!

| DouaPuncteD a răspuns:

Am si eu telefon W205.happy

Da, parerea mea este foarte buna.

1) se aude tare muzica
2) face bine pozele
3) am primit si cablu de date la el
4) imi place ca aspect
si multe altele. Asta este parerea mea.happy ai si tu telefon Sony Ericsson w205?:S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da este atat pot sati sppun a avut un prieten si la tinut f mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa imi cumpar... dar mai stiti un site de unde pot baga muzica pe el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e coooool