| DoomNEzeu a întrebat:

Care stie vreo metoda sa te trezesti mai bene de dimineata? Este exclusa partea cu...sa dormi devreme... big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te trezesti, mergi in oglinda si zici:"Doaamnee is incredibil de frumos!", tragi un zambet din ala de zile mari si te`ai scos pe toata ziua!smug

P. S:Acuma chiar iti permiti sa zici ca esti frumos, ca daca esti tu cel din poza esti chiar dragut, hai sa fi iubit, ca deja ma dau la tine...smug. laughing

:*:*:*

11 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Eu ma trezesc de obicei mai repede(sar din pat) cand stiu ca intarziu la scoala...so daca esti scolar...sau ai un sef, pune pe cineva sa te sperie in fiecare dimineata! Sau da ceasul inainte cu o ora...tongue

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

2-3 palmi
laughingsi te trezesti instantaneu!

| juniper a răspuns:

Pai intinde-te una buna de dimineata si ai sa vezi ca o sa te simti mai in forma sa zic asa sau mai stai putin timp in pat si dup-aia trezeste-te una buna asu dupa ce te trezesti stropeste-te cu apa rece pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un om care tinea lumina aprinsa mult in noapte si-l intrebau oamenii de ce adoarme asa tirziu iar el;-Nu-i nimic pentru ca, sa conpensez, ma trezesc dimineata mai devreme...

| SweetCandy a răspuns:

Eu cand aud ceasul ma si ridic pentru ca apoi adorm l loc...mai stau un pic in fund pe marginea patului asa pe intunericlaughing ca sa mi se desclesteze ochii, apoi aprind lumina si incep rutina zilnica...baie...oglina...haine...geanta...parfum...si hai l drumlaughing

| traumatizaNtu a răspuns:

Nu stiu altii cum sunt, dar eu daca ma trezesc langa cineva care-mi place, toata ziua merge bine.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

As fi chiar curioasa big grin

| Pho3nix a răspuns:

O galeata cu gheata.

| sTeFaN. a răspuns:

Pai primul lucru care il fac dupa ce sar din pat ma duc la baiet si dau cu apa rece pe fata si sunt freshbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai doar esti DoomNEzeu ...cum nu reusesti sa te trezesti dimineata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer trebuie sa vrei sa te trezesti si vei putea