|

Care sunt userii cu care ati intrat in conflict la un moment dat? Dar userii cu care nu ati intrat niciodata in unul?

16 Raportează Evaluează
16 răspunsuri:
| a răspuns:

Sunt ceva useri care m au blocat și nici acum nu știu de ce, gen celcestietot.
Conflict am avut doar cu ioneasca care spunea ca un bărbat care face sex cu o femeie pe stop nu e bărbat și femeia nu e femeie și alte mizerii. Dar m-a înjurat și blocat și ea ulterior.
Nu știu, și pe cei cu care acum ma înțeleg super i am cunoscut în mici conflicte, gen endo.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Prefer sa fiu fata din umbra si sa nu am conflicte.

| a răspuns:

InYourMind omule nu trebuie sa crezi ceea ce scriu,nu te obliga nimeni,aici fiecare ne exprimam si ajutam cum putem,nu inseamna ca te dai inteligent daca ai cunostinte despre anumite lucruri,daca te lauzi e altceva,nu invat de pe wikipedia

cat despre da fetele care spun ca doar sufletul conteaza imi mentin afirmatia sunt ipocrite,conteaza fizicul,personalitatea, inteligenta, toate conteaza

cat despre intrebare cel mai aiurea conflict a fost cu cineva care credeam ca e mai diferit, asta e aiurea, cand vezi ca un om cu cunostinte, inteligenta se comporta irational

| a răspuns:

Nu cunosc termenul de conflict pe TPU happy

| a răspuns:

Cei cu conflicte:
corbulverdealb, un ungur porcesc de incompetent
Mi-amintesc că zicea că se lăuda că e ungur cu experiență în ginecologie cu "n ani" și după-mi zice că el pune mânuța pe ceva al fetelor românce și după mi-a dat block straight face
Salontranul cu mentalitatea lui idioată
Restul care ori sunt prea imbecili, ori nu știu că au un creier: SkandallKamataru: un țigan fără creier, am avut discuții în privat și m-am plictisit să citesc cuvântul cu p și morți și familie și laude că vine, mă bate și altceva, etc. Ca majoritatea țiganilor mediocri.
Dalmatianul: nu stiu ce-i cu asta
AdinaPanait: pitică nenorocită
Ioneasca1001: nu știu de unde a apărut
AndreiAntiTot12 caruia i-a fost inchis contul pentru ca era de pe alta planeta
Razvan01010: probabil s-a supărat când a văzut că pe TPU nu este numai el in domeniul tehnologic

Acum vin oamenii care merită: BlackFire2E455845, RAY, NLS, raMlesS, gabicoo, sierra1 (cu conflicte, dar e și el bun) și mulți, mulți alții care sunt chiar foarte buni și cărora n-am ce le reproșa.

| a răspuns (pentru CookieDog):

Jos Ungurii, Ardealu pământ Românesc((((((((((((:

| a răspuns (pentru LEG24rot):

Jos ungurul și de pe TPU zic eu... dar nuuu "e un membru valoros al comunității și aproape singurul medic de aici" spunea un admin, dar asta e, mai nou suportăm și unguri cu fițe pe TPU...

| a răspuns:

Cu unu de pe aici de se da mare jmek în toate domeniile după ce a citiți Wikipedia de 100 ori în toate limbile.
Stai, ca cică femeile sunt ipocrite când spun ca nu le interesează aspectului unui bărbat.

| a răspuns:

îmi vine să mă apuc de un conflict cu 50% dintre useri
dar doar cu unul am avut „oportunitatea". Sau 2? Nu știu, dar o să mai fie.

| explică (pentru BĂBĂCIUNE2006):

Care sunt aia?

| a răspuns (pentru Qqqjjjvvv):

Recent am făcut-o pe https://www.tpu.ro/utilizator/abhhbe să se enerveze o leacă.

| a răspuns (pentru BĂBĂCIUNE2006):

Totuși, nu consider că a fost un conflict.

| a răspuns (pentru Clytia):

Nu, ar fi fost mai „nasol" dacă ar fi fost conflict (cred).

| a răspuns (pentru BĂBĂCIUNE2006):

Stai liniștită, nu sunt aici să jignesc și să judec pe cineva. Eu m-am axat strict pe ce ai zis.

| a răspuns (pentru Clytia):

Și eu mi-am dat seama că am făcut o „gafă" cu răspunsul ăla. Unele „critici" ciar folosesc. Nu toate, unele!

| a răspuns:

Cu tine