| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt userii cu care ati intrat in conflict la un moment dat? Dar userii cu care nu ati intrat niciodata in unul?

13 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Cu tine

| Catrice a răspuns:

Cu unu de pe aici de se da mare jmek în toate domeniile după ce a citiți Wikipedia de 100 ori în toate limbile.
Stai, ca cică femeile sunt ipocrite când spun ca nu le interesează aspectului unui bărbat.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Prefer sa fiu fata din umbra si sa nu am conflicte.

| whatevernvm a răspuns:

Sunt ceva useri care m au blocat și nici acum nu știu de ce, gen celcestietot.
Conflict am avut doar cu ioneasca care spunea ca un bărbat care face sex cu o femeie pe stop nu e bărbat și femeia nu e femeie și alte mizerii. Dar m-a înjurat și blocat și ea ulterior.
Nu știu, și pe cei cu care acum ma înțeleg super i am cunoscut în mici conflicte, gen endo.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

îmi vine să mă apuc de un conflict cu 50% dintre useri
dar doar cu unul am avut „oportunitatea". Sau 2? Nu știu, dar o să mai fie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Care sunt aia?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Recent am făcut-o pe https://www.tpu.ro/utilizator/abhhbe să se enerveze o leacă.

| RAY a răspuns:

InYourMind omule nu trebuie sa crezi ceea ce scriu,nu te obliga nimeni,aici fiecare ne exprimam si ajutam cum putem,nu inseamna ca te dai inteligent daca ai cunostinte despre anumite lucruri,daca te lauzi e altceva,nu invat de pe wikipedia

cat despre da fetele care spun ca doar sufletul conteaza imi mentin afirmatia sunt ipocrite,conteaza fizicul,personalitatea, inteligenta, toate conteaza

cat despre intrebare cel mai aiurea conflict a fost cu cineva care credeam ca e mai diferit, asta e aiurea, cand vezi ca un om cu cunostinte, inteligenta se comporta irational

| Clytia a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Totuși, nu consider că a fost un conflict.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Clytia):

Nu, ar fi fost mai „nasol" dacă ar fi fost conflict (cred).

| Clytia a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Stai liniștită, nu sunt aici să jignesc și să judec pe cineva. Eu m-am axat strict pe ce ai zis.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Clytia):

Și eu mi-am dat seama că am făcut o „gafă" cu răspunsul ăla. Unele „critici" ciar folosesc. Nu toate, unele!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cunosc termenul de conflict pe TPU happy