| RubikSD a întrebat:

Care sunt youtuberii vostri romani preferati? (vloggeri, magicieni, gameri, etc.)

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Buna. Eu ma uit la multi vloggeri romani pentru ca ma plictisesc deseori. Preferatii mei sunt : Traiescsazambesc; Tequila; Analfabet123456789; TheLifeinRO; Iusu;
Tot la preferate adaug si emisiunile Doza de has si FRIENDS SHOW. Sunt geniale amandoua.
Inainte imi placea si Skivo; Aldu; Alex Contras dar acum nu se mai tin calumea de treaba aproape deloc si i-am sters din lista mea de preferati. Alti vloggeri ar mai fi : Stepanov Paul; Axxasiatat; ItsAnca si cam atat doar ca la ei nu imi plac toate filmuletele big grin.

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Majoritatea vloggerilor români sunt de căcat. Le-aş băga cuie ruginite în ochi.

| Xtadelo a răspuns:

Nimeni!

| DeFaq a răspuns:

Favorita mea e Bianca Adam/Tequila! Mai urmaresc cativa dar... na nu`mi plac asa mult!

| Fcsb_Adryan_1990 a răspuns:

Preferatii mei sunt :
- Maxsipunct
- TheLifeInRo
- Tequila
- Alex Contras
- I Justin