| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Cat costa autobuzul special pana la Therme?

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Există autobuz gratuit Therme pe două trasee, o plecare din zona Eroilor și alte din zona Floreasca.
Din zona Eroilor ( vezi traseu – Luni-Joi / Vineri-Duminica )
Din zona Floreasca (vezi traseu – Luni-Joi / Vineri-Duminica)
Linia preorășenească 449 se ia de la stația Piața Presei și oprește în Balotești, de unde trebuie mers pe jos până la Therme. Nu vă recomand asta pe vreme rea.
Uite aici mai multe : http://www.nwradu.ro/2016/01/preturi-la-therme/