| Xerolm a întrebat:

Cat la suta conteaza pentru voi infatisarea? Dar personalitatea? Dar inteligenta?

Răspuns Câştigător
| bambi12313 a răspuns:

Ce conteaza infatisarea daca fata/baiatul te fericit/a? Pun accent si pe infatisare dar nu atat de mult pe cat pun pe principii si sentimente. Frumusetea este trecatoare dar personalitatea nu. Daca o persoana te jigneste la inceput odata, de doua ori de trei ori te va jigni mereu cu toate a e fat frumos. Cel mai fericit/a esti atunci cand esti in bratele celui care te iubeste si te face sa simti ca plutesti, atunci cand iti sopteste lucruri dulci, atunci cand te mangaie si te protejeaza, atunci cand te faci sa te simti unic. Asta este drumul spre fericire, pentru ca asta inseamna FERICIREA ci nu infatisarea.

44 răspunsuri:
| P4ul a răspuns:

100% toate. Mai ales pentru mine care sunt baiatul ``Perfect``

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns (pentru P4ul):

Daca tot esti baiatul perfect da-mi si mie id-ul tausmug tongue
=]]]]]]

| P4ul a răspuns:

Is baiatul `` Perfect`` bai ce sa-ti fac daca nu esti asa perfect ca mine si ti ciuda?

| AnonymousV a răspuns:

20 infatisarea, 30 personalitatea si 50 inteligenta

| BlueFire1 a răspuns:

Dupa mine personalitatea este importanta 50% stumudetea 40% si inteligenta 10%

| bodealigia a răspuns:

95% infatisarea
95% personalitatea
99%inteligenta

| danudanielu a răspuns:

Mult happy n am procente happy dar e cam necesar happy daca nu prea exista se poate invata happy cine chiar doreste happy si isi propune se poate schimba. Cu inteligenta in timp poate e mai greu, la infatisare iti cam trebuie bani happy si la personalitate multa rabdare happy

| IngerasMiqutz a răspuns:

Pentru mine infatisarea conteaza c-am 15 %. Pentru mine conteaza mai mult ce e in interior...inteligenta 25%Nu prea ma intereseaza cum arata persoana de langa mine..nu ma intereseaza ca rad ceilalti atat timp cat eu il iubesc pentru felul lui de a fi.

| sP0ng3 a răspuns:

Totul conteaza, de la infatisare pana la inteligenta... daca esti si urat si prost ....nu o sa-ti iasa nimic happy zic

| ClaudiaStieTot a răspuns:

Nu pot sa fiu falsa si sa spun '' Aspectul nu conteaza'', sa fim sinceri toata lumea cred ca se uita totusi si putin la aspect, si inteligenta conteaza, asta pentru mine conteaza foarte mult, FUNDA?