| Danaciocan a întrebat:

Cat la suta conteaza personalitatea la zodii?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Zodiile NU au personalitate, doar oamenii au personalitate.

| DieInBeautifulStars a răspuns:

Poate că unora li se potrivesc personalitatea cu cea a zodiilor din care fac parte, însă sunt și excepții. Trecutul pe care-l are o persoană, cei cu care s-a înconjurat până acum, visurile sale... toate astea îi influențează caracterul mai mult decât niște simple presupuneri.
Mie nu mi se potrivește deloc zodia. Sunt berbec, însă nimeni nu mă crede atunci când le mărturisesc asta. Întrucât sunt timidă, introvertită, fricoasă, vorbesc puțin și nu mă enervez aproape niciodată. Cei în zodia berbec ar trebui să fie fix opusul. Așa că, dacă tu îți dorești să afli mai multe despre o persoană, nu te limita doar la zodia din care face parte. Încearcă tu personal s-o descoperi. ^^