| Idkidk a întrebat:

Cati ani avetibatting eyelashes? Eu am 13.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

15batting eyelashes

68 răspunsuri:
| Idkidk explică (pentru R0R0):

Bravo laughing

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Multi inainte!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Mersi, la fel laughing

| J0B0MAT a răspuns:

19.Multi inainte.happy

| Idkidk explică (pentru J0B0MAT):

Multumesc la fel!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Thank you, my sweety. happy

| Sellak a răspuns:

20. Multi inainte happy

| Idkidk explică (pentru Sellak):

Multumesc la fel! E frumos la 20 de ani?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

kiss kiss
With pleasure!

| Idkidk explică (pentru R0R0):

:3 I love you, my friend!

| Sellak a răspuns (pentru Idkidk):

Intr-o oarecare masura laughing Odata cu varsta vin si responsabilitati ( servici, chiestii de platit etc ) laughing La 13 cum e ca nu-mi mai amintesc laughing

| Idkidk explică (pentru Sellak):

Super, scoala, teme, dupa astea te poti distra, e super!

| Sellak a răspuns (pentru Idkidk):

Eu preferam sa ma distrez inainte de scoala si teme laughing la scoala era caterinca si temele cred ca mi le-am facut pana in clasa a 4 laughing dupa aia imi copiam in clasa de la cineva care si-a facut si asta doar la orele la care stiam ca ne luam vreun 2 laughing Asta pana am ajuns la liceu. acolo nici in clasa nu-mi mai facem temele laughing.

| Idkidk explică (pentru Sellak):

Mie imi plac temele, va rog nu ma jigniti, ador sa scriu, sa citesc, dar fiecare cu ce ii place.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

19 sad

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Dwa? Eu credeam ca 15 sau 16... Cum e la 19 ani?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Mdahappy impliniti acum 3 luni.
De ce credeai ca am 15?
As mai vrea sa am 15.
La 19 ani e... pot sa fac tot ce vreau, dar nu reusesc sad

| Sellak a răspuns (pentru Idkidk):

Pentru ca am spus ca nu mi-am facut temele si ca nu mi-am dat silinta la scoala asta nu inseamna ca sunt un incult laughing Si mie imi place sa citesc si sa scriu doar ca ceea ce se preda la scoala nu ma atrage si 90% din materia predata e total inutila. Sincer din tot ce am invatat in anii de scoala n-am folosit nici 5%, singurele lucruri pe care le-am folosit si pe care o sa se folosesti si tu sunt matematica de 1-4, istoria, romana si cam atat.Si totusi fara sa-mi dau silinta la scoala am ajuns la 20 de ani sa am un loc de munca care imi permite sa ma intretin singur si sa-mi fac si o cariera din asta big grin Deci sfatul meu, axeaza-te mai mult pe ce crezi ca iti va folosi la scoala si nu pe ce iti spun profesorii ca iti va folosi big grin

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Ai permis de conducere la 19 ani?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Da amlaughing de la 18 chiar.

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Ce masina ai?

| Idkidk explică (pentru Sellak):

Apropo, iti urez o sarbatoare, mare, mare, si mai tare, sa auda toata lumea : S-a interzis cu factura, noi nu mai platim frumos, ci chiar caraghios, inainte cu 5 lei, acum cu 3 mii de lei, lasa frate tu factura, ca ii bati cu biciu, pe cei care dau cu mana, si iti trimit factura....La anul si la multi ani, pentru cei care ne dau facturi

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Am loganul meu...(deocamdata).

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Dragut

| RainmakerX a răspuns:

Sunt curios... cati crezi ca am?winking

*Bogdane, tu sa taci man!*

| AvalohAlyn a răspuns:

In prezent am 21 de ani happy
In luna august fac 22.
Apropo, multi ani inainte iti doresc, Nini
E o varsta frumoasa, ce n-as mai da sa am varsta ta acumhappySerios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica am 20 dar eu tot cred ca ai mei ma mint. laughing

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Nu stiai? Te minte lumea, ai de fapt 10.

| Idkidk explică (pentru AvalohAlyn):

Uuu, tare... Vreau si eu 21 de ani...Multumesc la fel!

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Cred ca ai 15 ani sau 19.