| christine99 a întrebat:

Ce ati face daca fiica sau fiul sefului flirteaza/se da la tine?

28 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sunt si ei oameni, functia pentru mine nu conteaza, ii tratez normal.

| christine99 explică (pentru Celcestietot):

Nu ar fi o situatie dificila? presupunand ca nu ii impartasesti sentimentele dar ti-ai putea pierde serviciul daca o lezezi.

| Celcestietot a răspuns (pentru christine99):

Mai bine mi-as pierde serviciul decat sa fiu luat de sus, sa ma santajeze si sa ma trateze ca pe un sclav. Daca nu ii impartasesti sentimentele, ii spui asta frumos, iar daca nu accepta asta este. In general nu suport oamenii care ii iau pe altii de sus. Plus ca cei care te i-au de sus sunt si cu IQ-ul mai scazut ca al tau in general.

| Celcestietot a răspuns (pentru christine99):

Incearca sa lupti pana la capat pentru gandurile tale. Mai bine sa nu regreti ceva, decat sa stai sa te gandesti tot timpul : Ce ar fi fost daca?

| christine99 explică (pentru Celcestietot):

Dar daca ar fi frumoasa? laughing. Mersi de raspuns.

| mgtow a răspuns:

Ma bag pe interes. Nu strica sa ajung mana dreapta lu' tacsu mai ales stiu ca nu sta pe interes tipa

| christine99 explică (pentru Celcestietot):

Imi plac ipotezele, ca dupa ipoteza vine concluziawinking

| christine99 explică (pentru mgtow):

Aia-i laughing

| Celcestietot a răspuns (pentru christine99):

Eu cand ma bag, ma bag fara interes financiar sau mai stiu eu ce. Nu suport oamenii care sunt pe interes.

| Celcestietot a răspuns (pentru christine99):

Frumos;-))

| christine99 explică (pentru Celcestietot):

Poate fi si dragoste si interes big grin cunosc si un caz de genul, fata avea scoala dar nu avea loc de munca si i-a gasit iubitul ei post unde era director tatal lui si sunt impreuna si in ziua de azi, dupa ani de zile.

| Celcestietot a răspuns (pentru christine99):

Nu neg ca este si asa. Tu poti sa faci ce vrei, dar sa nu fie impotriva vointei talewinking. Parerea mea.

| lilith16 a răspuns:

M-as baga pe el
ok, glumesc, probabil l-as lasa asa sa vad pana unde duce lucrurile((((((:
l-as pune sa imi demonstreze ca ma iubeste si i-as cere sa se sinucida, daca o face fug in hawaii si nu ma mai întorc niciodată(((((:

| Drimmero a răspuns:

Daca arata bine si ma atrage voi incerca sa o cunosc si eu, sa fac legatura intre noi.

Nu m-ar deranja o astfel de femeie sa imi faca ochi dulci.

| christine99 explică (pentru lilith16):

Mă dau cu capul de masă
Când te văd așa frumoasă,
Și banii din buzunar,
Și dac-ai să mă refuzi,
Vezi pe unde te ascunzi! Pun pariu ca tu i-ai scris lui Guta versurile astea. laughing

| lilith16 a răspuns (pentru christine99):

Ce flashback, iti dai seama((((((((((((:

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Simplu il/o ignori si gata ii spui ca nu te intereseaza ca ai deja pe cineva relatile de genul acesta nu sunt bune.

| christine99 explică (pentru Drimmero):

Eu ma gandeam ca ar fi rusinos(awkward) fata de tatal ei, dar acum nu stiu cum mi-a venit ideea asta, sa nu se simta jignit, probabil nu ar fi o problema.

| christine99 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Nu mereu se termina bine chestiile astea, asa e.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru christine99):

Frica de Dumnezeu te impiedica sa comiti lucruri de care mai tarziu o sa iti para rau https://www.youtube.com/watch?v=v4foilxGQFo in viata totul se plateste.

| Drimmero a răspuns (pentru christine99):

Acum daca e fiica de patron nu mai are voie sa placa pe cineva? Sunt lucruri firesti pana la urma.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ca idee, as 8==> (|)
Dar depinde de situatie; daca e o tipa ok, cu capul pe umeri, as fi ori 100% in flirt, cu planuri mari, ori as refuza politicos/m-as face ca ploua (in cazul in care nu sunt atras de o relatie cu ea).

| christine99 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pana acum doar unul a zis ca nu ar face-o, foarte bine, like laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru christine99):

Eu nu am zis clar da/nu.
As fi mai atent in decizie, pentru ca m-ar putea afecta dpdv profesional.
De asta, as lua o decizie: vreau ceva ok, sau imi vad de treaba.
Bine, exista si varianta 3, daca tipa e aventuriera... Atunci nu stau pe ganduri, pentru mine ar fi un avantaj sa-i cunosc fiica mai bine.

| TheGentleman a răspuns (pentru christine99):

De ce ți-ai pierde serviciul? Pe bune?! Serviciul se prestează pe bază de contract. Scrie undeva în contract că trebuie să ai vreo relație afectivă cu fiul șefului sau cu vreun coleg de muncă?

Lasă telenovelele.

| christine99 explică (pentru TheGentleman):

Stai usor.

Răspuns utilizator avertizat
| christine99 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Ii zic ca mie imi place de tatal lor nu de ei laughing