| Honamy a întrebat:

Ce credeti despre primul meu desen :
http://www.desenatori.ro/desen-1611435.htm
stiu ca nu e foarte reusit...insa sunt incepatoare nu am mai desenat pe acest site, este destul de greu sa te obisnuiesti sa desenezi asa.
Astept pareri! Vot si poate si fundita;)

9 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Ai desenat f frumos, sunt impresionata ca ai desenat asa frumos primul desen, este reusit, fata aceea este desenata perfect, sunt curioasa cum o sa arate al doilea desen! sa-l postezi si pe ala baftaaaa!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

I-ai facut ochii rosii parca-i demon

| Tzuc a răspuns:

Superbhappy. este forte frumos.se vede ca ai talentwinking. sa ne mai zici cand m-ai desenezi:d

| Bojthe a răspuns:

E superb imi pace si stiu ca e dificil sa desenezi cu mousul poate a doilea o sa fie mai reusit al treilea si mai reusit si tot asa

| CopilRasfatzat a răspuns:

Pentru primul tau desen.este chiar superb
eu nu as putea sa desenez asa
m-am chinuit si eu mult pe site ala. dar degeaba
iar in legatura cu continutul desenului
fata este desenata perfect

Succes in continuare!

| Crystal1807 a răspuns:

Felicitari!
Absolut superb :X

Chiar te pricepi.si chiar daca ai stat si te-ai chinui mult la el sa stii ca merita si asta se vede in notele de 10 primite happy
Inca o data Felicitari si sa o tii tot asa, ba chiar mai binewinkingSucces

| Mary3074 a răspuns:

Este foarte frumos eu nu as putea sa fac

| SHINeeTaemin a răspuns:

Yeposamnika

| MadyAngel a răspuns:

E superb pentru primul taw desen, imi pace si stiu ca e dificil sa desenezi cu mousul! eu nu as putea sa desenez asa
m-am chinuit si eu mult pe site ala, dar degeaba.