| sonniabarbu a întrebat:

Ce diferență este între oamenii de succes și ratați?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul!

4 răspunsuri:
| fearlessss a răspuns:

Pai..mai intai diferenta arata de mass media
oamenii de success sunt cei care ar trebui sa fie modelele, cei destepti, iar ratati sunt prosti, care nu accepta sistemul, sau invata prost..etc
In realitate: oamenii de success=in general hoti, sau iluminati(daca nu stii termenul cauta pe net ca e cam mult de explicat )
Iar ratatii:ori oamenii care nu au avut parte de scoala din cauza situatiei materiale, dar care gandesc mult mai bine ca majoritatea
Sau ratati mai pot fi si oamenii care si-au ratat viata..adica au inceput sa chiuleasca sa bea ..sa etc si si-au distrus viata.,.

| 愛日本 a răspuns:

Oamenii cu succes sunt cunoscuti de mai multe pesoane si au un viitor frumos..........ratatii fac ce vor ei si nu le pasa de nimic.

| Seby90 a răspuns:

Diferenta consta in atitudine

| Alecsyyya a răspuns:

Este o diferenta destul de mare. Oameni de succes, logic, sunt de SUCCES, iar ratatii... ce viitor pot sa aiba?