| ăăăă a întrebat:

Ce este acela un oracol?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Un oracol este un carnet, care pe fiecare pagina contine o intrebare. Acestea sunt raspunde de prietenii tai.
De exemplu, pe prima pagina scrii 'Numele', pe a doua 'Data nasterii', pe a treia 'Culoarea preferata' si tot asa.
Imi amintesc ca si eu obisnuiam sa fac oracole cand eram mai mica.laughing

4 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Un oracol este un caiet in care scrii intrebari(de care vrei u). dupa care il dai la prieteni sa il completeze.si eu am asa ceva.:*:*tongue

| alice_7857 a răspuns:

Un caiet cu intrebari pe care l dai sa l completeze prietenii intrebari de genu nume, data nasterii, zodia, cantaretul preferat, sportul preferat, emisiuni preferate, filme preferate, nr de tel, id si tot asa

| alice_7857 a răspuns:

Aaaa... si pune i sa ti lase o amnitire(un desen un fel de bilet)

| ChUpAcHuPsS a răspuns:

Un oracol este un caiet mic studentesc cum vrei cel mai bine unul studentesc unde pui tot felul de intrebari si dupa aceeape o coala scrii mare pe toata coala AMINTIRILE DE LA PRIETENII MEI DRAGI sau AMINTIRI