| ღMikyღ a întrebat:

Ce inseamna transexual?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Om care isi schimba sexu prin operatii sau haine, accesorii. Cum ar fi conchita wurst cea/cel care a castigat eurovisionul.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un barbat care a suferit o operatie sa devina femeie dar nu s-a operat de tot, iar hormonii au inceput sa schimbe aspectul lui facandul sa aiba sani, fata putin mai femenina dar tot cu penis intre picioare.

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna.

Inseamna ca omul acela si-a schimbat sexul prin operatii etc.

NOname
| NOname a răspuns:

Implică schimbarea de sex la nivel fiziologic (operaţii de schimbare de sex).

Dacă doar mă costumez în Moş Crăciun, nu devin transsexuală (nici Moş Crăciun, dacă se costumează în mine).