| RAY a întrebat:

Ce problemele te frământă?

42 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Imi bate ceva in motor thinking
Si trebuie sa rezolv niste probleme cu dantura.
In general, grijile mele sunt doar viitoare realizari, nu am probleme care sa mearga pe minus.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Viata de apoi.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Serios bogdan, in prezent ce te framanta?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Pai asta. Ce rost au toate daca tot murim, nu? In rest mai nimic, totul se rezolva pana la urma intr-un fel sau altul.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Care ar fi scopul, sensul vieti de apoi?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Scopul vietii si astea, nu au nici o importanta. Daca stim ce scop are viata, am schimba ceva in mare parte? Nu. Traim tot la fel.

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Nimic nu are nici un scop,sens Bogdan,dar asta nu inseamna sa nu evoluam,sa cunoastem,sa incercam mereu ceva, sa iesim din zona de confort, stiu ca e usor de vorbit, greu de facut, e usor sa scrii

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

M-am lovit de colțul unei mese.

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Am momente cand simt ca o sa mor din cauza dozei luate sau am momente cand simt ca pot face orice, e o tensiune psihica in timpul tripului si ma lasa cu sechele, ma concentrez greu, am momente cand sunt dependenta si cand nu iau cu zilele dar o sa trec eu peste. daca nu reusesc trec pe sub si tot trec

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Te ai incarcat cu energie pozitiva, acum esti mai empatica

| RAY explică (pentru lilith16):

Ai grija de tine, nu ai cerut ajutor de la cineva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pozitivismul nu e pentru mine.
Mai empatica? Nu prea cred.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca am fost dezamagit, pacat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

N-ai fost

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ti am lipsit in toata perioada?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E o întrebare retorica?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si cand urasti pe cineva exista un dor, serios

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Nu, ma pot descurca singura dar deocamdată nu vreau. sunt okok serios, dupa ce incep liceul o sa am ocupatie da vara asta o sa o mai dau uneori pe relaxare cv cv

| RAY explică (pentru lilith16):

Sa ai grija de tine, ce profil?

| Octavian199 a răspuns (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor

| OldSoul a răspuns:

Sa imi vand masina si sa investesc banii aia, sau sa o pastrez.

| RAY explică (pentru OldSoul):

Pai si te faci fara ea?

| OldSoul a răspuns (pentru RAY):

Eh, in cel mai rau caz, imi iau una mai ieftina.

| Octavian199 a răspuns:

Saracia si boala.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

thinking Mă frământă, săracele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan o vanataie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tot gândesc dacă o sa am o iubita la liceu... Asta ma frământă.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar de ce iti faci asemenea ganduri man? gandeste pozitiv, ba da voi avea

| chuckmanson a răspuns:

Mă doare piciorul de 2 zile și abia pot să merg dar în rest sunt ok!

| Dandinelle a răspuns:

Mi-am uitat portofelul acasa

| RAY explică (pentru Dandinelle):

Si acum unde esti?

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

La munca, plec in curand inapoi spre casa, sper sa nu ma pinda controlul!

| RAY explică (pentru Dandinelle):

Ne anunti cand ajungi acasa sa stim sa ne oprim din rugaciuni si data viitoare fi atent, asa am patit si eu si m-a prins m-a facut in toate felurile

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

Da, sa traiti! sarutmanutele!

| lilith16 a răspuns (pentru RAY):

Designer vestimentar dar ma gandesc sa ma mut la filologie

| lilith16 a răspuns:

Cred ca acum, pana acum de la începutul săptămânii e singura perioada in care nu am probleme si nu sunt stresata deşi am impresia ca am probleme cu sănătatea de la rahaturile pe care le iau sa uit de mine dar ajahhahahahhaja cui ii pasa lol

| RAY explică (pentru lilith16):

Ce rahaturi iei? daca ai prea multe vreau sa iti fac un bine, sa le impartim

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da,dar nu te urăsc.Imi ești indiferent.

| lilith16 a răspuns:

Uite ca mi-ai amintit de problema, nu mai am si nu am nici bani, sunt scumpe a dracu si nu iti convine sa iei la bucata ca nu iti ajung si nu, nu ma refer la tigari, ce cumpar eu cumpar de la farmacie si întrece tigara cu iq140 da nu recomand ca ajungi la schizofrenie si incep sa cred ca am un mic început ca vad chestii fara sa fiu high, uite, alta problema, ma bagi in spital, am halucinatii fara droage cat de intelept se poate mai mult de atatnunu

| RAY explică (pentru lilith16):

Si eu am fost ca tine timp de 5 ani,imi luam zilnic doza de cocaina,credeam ca nu o sa mai imi revin vreodata, ca asta e scopul, sensul existentei urmatoarea doza, dar am scapat cu greu, nu am crezut ca am auto control, am scapat de acel cosmar si sper sa fie pe viata, si tu poti, la mine a factor mai mult psihologic, depresie

| dbigiu84 a răspuns:

Painea feliata.Ce-au mai inventat oamenii.
Wow