| Kernyng a întrebat:

Ce metine2 private stiti voi dar sa fie tare ratele mari arme bune la magazin? funda.

Răspuns Câştigător
| Sayakoo a răspuns:

Pai e fun, tim da astea nu mai merg e mondial, empire si metin black-night care il joc eu acum... funda puppy dog eyes?

1 răspuns:
| Laurentzyu96 a răspuns:

Depinde daca vrei pe hamachi iti dau unu super tare cu ratele de 14k
SpeeedMt2 gasesti la shop tot ce vrei :X. Retele hamachi: SpeeedMt2.1 pana la SpeeedMt2.20 si parola 123 intra si sa vezi ce tare e serverul.