| NothingPersonal a întrebat:

Ce preferati mai mult Rappul Romanesc sau cel American si dc? si care este rapperul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Si al nostru, dar si al americanilor e bun.
Dar rapperii nostri transmit mesaje evidente prin piesele lor, nu trebuie sa ne strofocam sa intelegem ce au vrut sa spuna.
Rapper preferat...nu am doar unul,imi plac multi : Doc,Ombladon,iRonic,Omu'Gnom,Guess Who, Deliric 1, Cris Blaziny,KreuZet, Eminem, Lil Wayne si lista poate continua.

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Rappul romanesc, evident! Prefer sa ascult melodii ale celor din acelasi sange cu mine.Imi place si cel american dar nu la fel de mult.Guess Who, Spike, Cedryk sau Raku.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu am preferinte ...ascult ce e bun!
america : cred ca eminem.si Romania : nu prea ai ce alege, dar guess who face treaba buna