| Sara2 a întrebat:

Ce sampon folositi?

41 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Sampon Hegron Glans http://www.atshopping.ro/

| deea_1980 a răspuns:

Herbal Essences pentru par ametitor de stralucitorlaughing

| Sara2 explică:

Clear galben, acela pentru par gras, de cand a aparut big grin

| darrio2007 a răspuns:

Clear for men.Noi ti-am spus ce folosim. Dar tu de ce nu spui ce folosesti? Pai este corect?

| miauu a răspuns:

Gliss si
syos

| Ana a răspuns:

Clear.

| madycoco a răspuns:

Head&shoulders

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Dove... e cel mai bun... dupa parerea prietenilor mei toti il folosesc si este de apreciat efectul care il produce asupra parului

| annie_9752 a răspuns:

Pana acum ceva timp foloseam CLEAR, dar acum mi-am comandat niste sampoane BIO de la LifeCare.

| User a răspuns:

Nu stiu sigur. cred ca wash & go.

| Style And The City a răspuns:

Alegerea samponului depinde foarte mult de tipul parului tau! Uite aici un magazin specializat cu produse profesionale pentru ingrijirea parului http://www.shops-and-the-city.ro/magazin-dama/haircare-produse-par/

| NimeniCuActe a răspuns:

De urzici :-b

| ♥.Sagemix a răspuns:

Head&Shoulders.hee hee

| tania77 a răspuns:

Eu mai bine de 6 ani folosesc Pantene prov, dar am folosit multe altele pana am gasit ce este mai bun pentru.parul meu.

| Helvete a răspuns:

Pantene Pro V happy

| Panda15 a răspuns:

Elsev

| mary a răspuns:

Ma spal cu soda caustica... desi i-as da sa-si faca o masca de fata si profei de chimie...hmmm thinking

| pithicot a răspuns:

Wash&go

| turquoisev a răspuns:

Sampon solid care seamana foarte bine cu un sapun, dar iti da foarte mult volum parului si nu faci absolut deloc matreata. Il gasesti la orice plafar.

| semy a răspuns:

Eu folosesc head and shoulders de 8 ani acum am ocean energy, odata la cateva luni schimb varianta

| stefangeles a răspuns:

Wash and go! e samponul familiei mele toti folosim de mai bine de 10 ani big grin

| andreiyo50 a răspuns:

Folosesc "Clear"

| scarly86 a răspuns:

De la herbal essence, in trecut am mai folosit de la elseve si am fost f multumita.

| chivas21 a răspuns:

Eu folosesc VICHY Dercos! Deoarece nu ies din casa fara sa am freza facuta cu gel! laughing asa ca am nevoie in permanenta de un sampon bun, si ma ajuta mult cred, pentru ca nu imi cade parul deloc! Si am vre`o 8 ani de cand folosesc gel de par laughing

| giulia_8691 a răspuns:

Wash & Go love struck nu e altul ca el :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herbal essences
mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Redken

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc Elseve. E super bun!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea 2 in 1, e ft bun. Sampon si balsam.
Inainte trebuie sa ma spal in fiecare zi pentru ca parul meu se ingrasa repede.
Prima data cand m-am sapatat a fost duminica si azi e miercuri si parul meu nu e gras, in sf o minune laughing.