| alittlestar a întrebat:

Ce tara este potrivita pentru doi indragostiti: Paris sau Venetia?

44 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Paris

| bibydraguta a răspuns:

Asta conteaza mai putin.cat timp esti cu persoana iubita este superb.

| tania13 a răspuns:

Eu as zice sa va sfatuiti singuri unde vreti sa va duceti dupa cum vezi toti avem parere diferita.Eu mas duce in Paris pentru ca am auzit ca e orasul dragostei. Dar cel mai bine e sa faceti cum va zice inima la amandoi!

| Ally a răspuns:

Venetia deoarece are o muzica linistitoare specific zonei si se potriveste indragostitilor... Ps:Venetia

| cristianli a răspuns:

Cel mai romantic loc din lume este cel in care sunteti voi doi impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca si astea-s tari? da! dar nu uita sa le vizitezi si capitalele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

in ferentari? da acolo se face dragoste la poshta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Venetia fiindca este tara indragostitilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca te corectez... dar Paris si Venetia sunt orase nu tari.Ca tari cele mai frumoase mie mi se par Italia si Franta si anume orasele Roma si Paris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred a amandoua sunt potrvite dar depinde de tine de um tiai dori safie

| poofy a răspuns:

Venetia...

| omi a răspuns:

Paris, fara discutie

| leojmekeru a răspuns:

Venetia

| dennise a răspuns:

Paris.