anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Ce tigari fumati?big grin

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Buna! Tutunul dauneaza grav santatatii (incearca sa te gandesti bine la aceasta afirmatie), si mai ales la varsta ta. De ce sa-ti faci un rau si plus sa mai dai si platesti (din mai multe puncte de vedere) pentru el?! Chiar nu inteleg... Sunt sigur ca cu acei bani poti face lucruri mult mai bune! Asa ca sfatul meu este sa renunti la acest viciu si implicit la altele daca mai ai. Mult succes happy

37 răspunsuri:
| soricica a răspuns:

Nu mai fumez \dancing... dar am fumat kent 8 si dupa HD [nu mai fumez ca era sa mananc bataie pe tema asta, si decat sa mananc bataie mai bine renunt eu la fumatwinking... avantajul meu a fost ca nu am fost dependenta de acest viciu...si sincer ma simt mult mai bine acum cand nu mai fumez]
Incearca sa te lasi de fumat, va fi mult mai bine, crede-mawinking
Bye:*

| maxy2343 a răspuns:

Normal ca Kent 8 ca toti, dar acum mam dat pe Winston Light si acum vreau sa gasesc BlackStone, is alea cu arome bune, dar nu se mai gasesc crying

| alina_1226 a răspuns:

Pai thinking

kent 8 big grin ( nici o tigare nu ti`o fumez ca p kent 8 )

ma mai apuk damblaua cateoadata si mai imi iau vouge mantol :X
am fumat un an din astea si ma mai apuca poftahee hee

dar kent 8 fumez :X:X

| Moniic16 a răspuns:

Eu fumez Kent 8hee hee.

| alinius a răspuns:

Vogue Lilas. Dar vreau sa incerc si Glamour Menthol, dar nu stiu cum sunt, daca au un gust placut. Poate sa imi zica si mie cineva?

| DeeDee_5322 a răspuns:

Vogue aromebig grin

| borfasii a răspuns:

Lasa ti tigarile ca fumatu e drumu spre moarte iar altii au de castigat de pe urma ta ca pana si moartea e o afacere ai murit altii vand cavouri din cei ca tine si ca altii laughing) intelegi pana si iubirea e doar o piesa de teatru byewinking

| DeDy_7514 a răspuns:

Buna.Marlboro rosu (scurt) si Kent 8 fumez si mi se par cele mai bune dar mai fumez si Winston Blue.si pall mall blue in caz ca n-are winston...si viceroy rosu cand n-am banii necesaritongue

Întrebări similare