| gigia a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber?
Fundita cel mai frumos raspuns, si cel mai lung.

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Hei
Depinde de starea mea. De obicei, in wekeend stau si joc league of legends cu prietenii, or vizionez un film cu ei.
Dar daca sunt singura prefer sa ma uit la anime (romantice de obicei sau chiar drame), sa editez fotografii prin photoshop sau sa desenez. Si nu ultimul lucru, ma uit pe TPU pe la categoriile preferate.
Ar fi mai multe, dar astea depind si de vremea de afara, si de prietenii, si de mine, dar asta sunt de obicei.
Tu?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cameliapantiru a răspuns:

In primul rand, imi place mult sa citesc, apoi sa ascult muzica, sa merg la teatru/opera/filarmonica, sa fac plimbari lungi in natura, sa fotografiez, sa sofez, sa gatesc si sa experimentez retete noi, sa merg la shopping, la coafor, sa vizionez filme etc