| andreiutzucu a întrebat:

Ce vrei sa te faci cand vrei fi mare? de poti scrie si de ce.

7 răspunsuri:
| Myuu a răspuns:

Avocata, mi se pare slujba perfecta pentru mine

| Libelle a răspuns:

Jurnalist sau profesoara de romana
oricum, am sa urmez Facultatea de Litere din cadrul Universitatii Bucuresti
apoi...vad eu

| MidnightLady a răspuns:

Cand voi fi mare, vreau sa ma fac... mica.

| Imonettex a răspuns:

Jurnalista, avocata. una din 2winking

| Blackwoman27 a răspuns:

Eu una as vrea actrita ador aceasta meseriebig grin

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Politician trăi-ţi-ar. Sunt prea impulsiv că ar fi minunat dacă m-aş face popă ortodox.
Nu-mi place niciuna din cele două meserii dar sunt de departe cele mai bănoase şi, la urma urmei, mă interesează să trăiesc bine.
Salut.

| Razvan a răspuns:

Pisalog.Adica...psiholog
Motivele-s clare. Fara problemele altora viata mea ar fi naspa