| SmecheruL_6864 a întrebat:

Ce zodie se potriveste cu capricornul?

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Compatibilitate cu alte zodii:

EXCELENTA (100%) - Capricorn, Taur, Fecioara
BUNA (80%) - Pesti, Scorpion
DELICATA, RISCANTA (60%) - Berbec, Balanta
DIFICILA, DAR INTERESANTA (50%) - Rac
DIFICILA, CU DATORII KARMICE (20%) - Leu, Gemeni
NERECOMANDABIL (10%) - Varsator, Sagetator

Sau iata mai detaliat:

* Compatibilitate generala foarte buna cu zodiile: Taur, Fecioara
* Compatibilitate generala redusa cu zodiile: Berbec, Rac, Balanta
* Compatibilitate foarte buna pe plan profesional cu zodia: Balanta
* Compatibilitate foarte buna pe plan emotional cu zodia: Berbec
* Compatibilitate foarte buna pe plan financiar cu zodia: Varsator
* Compatibilitate foarte buna pentru casatorie si/sau parteneriate cu zodia: Rac
* Compatibilitate foarte buna pentru proiecte de creatie cu zodia: Taur
* Compatibilitate foarte buna pe plan spiritual cu zodiile: Fecioara, Sagetator

Sper ca te-am ajutat happy
O zi buna!
kiss happy wave

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Capricoarna.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna; eu stiu ca fecioara.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Un băiat care crede în zodiac?/Interesant/Nu ar trebui să ţii cont prea mult de lucrurile mărunte/Ţi se potriveşte aleasa inimii tale/Nu are legătură cu zodiacul/Şi o fată care consideri tu că ţi
s-ar potrivi din punct de vedere astral te poate face să suferi/Aşa că lasă deoparte superstiţiile/Şi caută fata care să îţi completeze sufletul şi să te învăluie cu fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez ca se potriveste cu taurii, fecioarele, pestii si scorpioniii.

| Nicoleta_Calinescu_1997 a răspuns:

Taur

| anabatr a răspuns:

Uite aici poti afla despre compatibilitatea zodiei capricorn. https://www.zodiacool.ro/zodiac-european/compatibilitate-zodii/capricorn