| anonim_4396 a întrebat:

Ceea ce visam poate sa devina realitate?

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Cateodata,da!

| CoquineNoire a răspuns:

Da,iti dau un exemplu,daca visezi sa zicem ca esti gravida sau pur si simplu visezi un bebelus,asta nu inseamna ca vei avea un copil,ci vei vedea in viitorul apropiat un bebe sau vei auzi de o sarcina.(o veste,la tv etc).dar daca iti doresti foarte mult un lucru, subconstientul tau functioneaza in asa fel incat sa visezi acel lucru, dar depinde de tine sa'l obtii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice este posibil cu multă voinţă şi încredere în propriile forţe.
O seară de vis!

| MaditsSaaa a răspuns:

Dahappy lucrurile posibile
La mine s-au indeplinit, unele!

| contele_2851 a răspuns:

Unele da unele nu depinde de viswinking