| anonim_4396 a întrebat:

Cei care își fac ditamai tatuajul pe gat după liceu, își asumă că vor avea o carieră doar in munca fizica?

10 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Nu cred este doar un tatuaj simplu

| Holiday a răspuns:

Ce legatura are una cu alta?!

| Dandinelle a răspuns:

Nu neapărat, s-au dus vremurile când erai judecat după tatuaje.

| NotNamed a răspuns:

Isi asuma pentru ca stiu ca nu se mai judeca atat de mult tatuajele. Cu mine leader al Romaniei Fasciste nu.i lasam sa faca tatuaje nici intre buci.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... nu? De unde ideea de munca fizica? Nu ai vazut oameni tatuati pe gat cu alte profesii?

| Celcestietot a răspuns:

Voi chiar nu va dati seama ca troleaza rolling on the floor?

| mgtow a răspuns:

Se risca desi nu e un semn bun sa vezi pe cineva cu tatuaj facut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Medicina avanseaza si vor fi mai usor de scos tatuaje peste 20 de ani cand le va fi rusine la toti incuiati care au mazgalit pielea la betie
Va fi cerere foarte mare la scos tatuaje ca nu au gandit inainte de desenat
Nu isi dau seama ca e pe viata

| Freya1 a răspuns:

Nu e obligatoriu.

| PainTech a răspuns:

De unde ideea cu munca fizică?
Poate omul se face rapper, la asta te-ai gândit?

Unii din ei sunt mai tare desenați decât ultima pagina din caietele de mate din gimnaziu?