| kathessa a întrebat:

Chiar se poate verifica undeva disponibilitatea pentru numere de inmatriculare? Unde? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Http://cedam.csa-isc.ro/ poti verifica aici, e pentru asigurati in caz de accident si-ti spune daca un numar exista deja. :P

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Se verifica la Politie, la Serviciul de inmatriculari. Asta, evident, daca nu-si prinde politistul roman urechile in calculatorul ala fioros.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate verifica aici: http://www.drpciv.ro/info-portal/signIn.do

| robert700x a răspuns:

Www.drpciv.ro Trebuie sa iti faci cont.