nony
| nony a întrebat:

Cine este de acord sa se scota de pe site titlul de ¨Expert TPU¨?
Daca politica si sloganul siteului este ¨Toti pentru unu¨.inseamna ca toti suntem egali in drepturi, si nimeni nu ar trebui premiat cu nici un titlu.

Sper ca vor fi luate in considerate raspunsurile la intrebarea asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord. titlul de expert TPU este unul pur comercial, in afara de cativa care intr-adevar pot fi numiti experti, restul poarta fundita pentru publicitate.

49 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

Mi-e indiferent! Insa sunt persoane care dau sfaturi utile(si nu de dragul de a-si face simtita prezenta)si chiar sunt activi, prin urmare unii dintre ei isi merita acest titlu!

| pepe a răspuns:

Ar trebui să avem şi câteva răspunsuri de la cei direct vizaţi, eu nu am nimic împotriva lor, este un drept pe care l-au câştigat si nu cred că suntem noi în măsură să le luăm acest drept, hotărârea trebuie să fie a administratorilor site-ului.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine.winking

| Daiana_1737 a răspuns:

Eu sunt noua...nu am dat prea multe raspunsuri asa ca nu am ajutat prea multa lume...nu cred ca sunt in masura sa comentez... dar va sustinbig grin

| maryana5 a răspuns:

Si eu pentru. ce ma mai chinuiesc waiting

| viki a răspuns:

Si eu sunt de acord.winking

| julliano a răspuns:

ATENTIE!
Pentru lamurirea tuturor in ce priveste notiunea de Expert TPU:
http://gabriella9.home.ro/
Nu am reusit sa postez aici probabil din cauza lungimii textului.

| julliano a răspuns:

ATENTIE!
Pentru lamurirea tuturor in ce priveste notiunea de Expert TPU:
http://gabriella9.home.ro/
Nu am reusit sa postez aici probabil din cauza lungimii textului.

| Antrax a răspuns:

Sunt de acord cu ubatting eyelashes

| tina28 a răspuns:

La fel si eu

| BeatriceRamo a răspuns:

Sunt de acord cu uhwinkingbig grintongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer...sunt neutru.
Nu ma intereseaza cine este expert si cine nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupta sa cistigi aceleasi drepturi ca ei si atunci te voi recunoaste cum i-am recunoscut pe fiecare.Siteul e toti pentru unul deci ei au aceleasi drepturi ca tine sa ajute dar pe linga tine care probabil ai zeci sint experti care au mii deci e o mica mare diferenta care e facuta de munca fiecaruia in parte si asta e sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si cu mine cum ramine? Sint expert incogito, vreiti sa se scoata si titulatura asta? Adica n-o sa mai fiu Sensei BRO expert TPU incogito? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In alta ordine de idei, mie-mi este indiferent daca sint sau nu ierarhizari. Eu unul am considerat mereu ca aici, toti imi sint egali, fie mai mici, fie mai in virsta decit mine. Si de asemenea fie mai putin pregatiti, fie mai instruiti decit mine. In ceeace priveste suspendarea mea, am spus ca sint de acord ca am gresit si meritam o saptamana de suspendare, totusi o luna mi se pare exagerat. Ma bucur sa vad ca si altii sint de aceeasi parere cu mine. Inseamna ca nu am luat-o razna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce te necajeste cand vezi la unii ca sunt esperti` laughing?

aaaaaaaaa vrei si tu? si nu sti cum sa ceri? laughing
glumeam, da acum serios pe mine nu ma deranjeaza ca unii sunt,, esperiti", alti zei, atei si homo, lezbi etc, este democratie ce naiba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-inceteaza sa faci pe justitiarul, nu intotdeauna iti si reuseste.este o parere sincera si te rog sa o iei ca atare.multumesc.si acum sa-ti raspund si la postarea ta:
pentru a-ti da seama de valoarea unei persoane, este nevoie de mult mai multe raspunsuri din partea acelei persoane. daca tu consideri ca din 6 raspunsuri date, si o intrebare referitoare la o relatie de iubire cu cel mai bun prieten poti numi expert, atunci scuza-ma, insa m-am inselat in privinta ta.totusi continuu sa cred ca este numai teribilismul tineretii de care dai dovada, iar odata cu trecerea timpului te vei maturiza in gandire. sper ca nu te-am suparat cu ceva expunandu-ti aceste lucruri, insa uneori chiar pari un tanar teribilist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-ai dreptate.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expertii in ce?, nu toti au o facultate terminata... e o vrajeala la drumul mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui numiti experti doar cei care pe parcursul activitatii lor pe TPU demonsstreaza ca sunt experti intr-un domeniu. exemplu:Brigaela, Psiholoaga, PsihoSex si cei care mai sunt si i-am omis eu.sa fie numiti experti in domeniul lor si asa stim si noi sfaturile cui sa le urmam.noi,ceilalti,oferim doar raspunsuri orientative.