nony
| nony a întrebat:

Am si eu o nelamurire personala.Am fost facut expert. Ok, un titlu simbolic acordat pentru activitate.Presupun ca nu doar activitatea mea a dus la numirea de expert. Ceva din raspunsurile mele, intrebarile, au starnit o oarecare admiratie.
Cu toate ca nu ar trebui sa va cer voua sa-mi explicati, intrebarea avand alta directie : RalucaTPU, dar voi sunteti in masura sa judecati, voi ne cunoasteti asa cum suntem...in ce sunt eu expert? Restul expertilor?!
As fi vrut sa fiu expert in fizica cuantica, yeah right.In ciberneticá...mda.Nu-mi gasesc locul. Faceti voi catalogárile pentru expertii pe care ii cunoasteti happy
Ps: Daca vreun expert stie in ce este expert, aici e locul unde isi poate etala cunostintele

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Brigaela - la categoriile Adolescenti, Dragoste & sex, Familie & relatii si nu numai, o gasesti mereu. Matura, echilibrata, rabdatoare. De asemenea, meseria pe care o are ii ''permite'' sa sfatuiasca si sa dea suficiente informatii utile.
Luchass - expert in calculatoare si-n mobile.
psihosex - psiholog.
Shin - master of Pc.
soothe - Am observat raspunsuri bune date la medicina. Ne putem baza pe el.
HepHap - baga-te la o discutie despre istorie, religie. Mizez pe el.
aqualuna - aveti ceva intrebari la muzica?
Si, ce spuneai, ca nu dispunem de oameni valorosi pe site?

18 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai, eu ma straduiesc sa fiu expert in limba franceza, dar am concurenta serioasa de la expertul Google Translate. Bleah!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt expertă în distrugerea egoului unor persoane, la dat cu flit, la ignorat, la făcut cafea.

nony
| nony explică:

@GenOm, las-o! Intrebare retorica.Normal ca nu a citit, daca citea nici macar nu se obosea sa scrie, oricum nu avea ce zice.
Acum, ca tot ne-am bagat in seama - in ce este expert HepHap?

nony
| nony explică:

@anonim care esti tu anonim.Atunci faceam petitie la admini fiinda erau cele mai active de pe site.Raspundeau la orice intrebare si nu doar atat. Daca te uiti peste raspunsurile date de @Cami, ai sa vezi ca sunt de un real ajutor, dar sunt sigur ca stii destul de bine, tu fiind un user vechi al site-uluiwinking
Gandeam atunci cum gandesc si acum.Singura nelamurire pe care o aveam si inca o mai am, este : de ce nu se specifica in titulatura de expert, domeniul de expertiza al acestuia.Macar doua vorbe scrise la vrajeala, sau adevarate, sau...
Si inca ceva, eu nu cersesc atentie, eu o provoc.Cum tu ai vazut intrebarea si ai raspuns, prin raspunsul tau mi-ai dat toata atentia de care aveam nevoie, nu ti-am cersit-o, ti-am provocat-owinking Intelegi tu destul de bine.Deci,iti multumesc!

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing chiar asa este esti numit expert in ce? ca scrii 2-3 cunvinte dintre care iti dai seama ca omu nici nu te asculta tot ce vrea face pana la urma. eu sunt experta la... nimic nu erti vreun loc >nu. nu merit ar fi trebuit sa fie chestia cu membrul luni in fiecare saptamna luna, an chesti de genu esti exper pe degeaba oricume bine si asa dupa parerea mea pana ajungem toti experti mai este mul timp.

| Hombre a răspuns:

Ma maninca mereu in fund, scarpinandu-ma mereu se poate spune ca sunt expert in gâlceava?

| SweetCandy a răspuns:

Tu esti expert in a bine dispune oameniihappy
Brigaela este experta in sfaturi utile si in medicinabig grin
Bacemi este un expent boem care adora poezia si arta, in generalbatting eyelashes
cami este experta in mustruluieli simpatice :X
softcristi este expert in bun simtwinking
ardnaxur1961 este experta in glume picantelaughing
PsihoSex laughing dupoa cum ii spune si numele este expert in ''alea alea''laughing

Si acum expertii care nu's experti:X
ursulika experta in prieteni:X
ellena experta in tot ce inseamna o fata deosebita:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai merita titlul de expert daca n-ai mai pune intrebare penale de genul asta. Wooww esti expert. ce lucru tare.
Parca asta e site-ul toti pentru unu. unde trebuie sa ajuti, nu sa pui intrebari stupide laudandu-te.

Sincer. tu si restul. ati `merita` gradul de anonimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HepHap e singurul expert de pe sait.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti in ce esti expert si se leaga intrebarea ta cu ce scriam eu aici http://www.tpu.ro/......buni-d/...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BÈbè ♥, tu ai citit macar intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nony, din cate am vazut, are cunostinte temeinice in istorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint expert in a nu deveni expertwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca toti trebuie sa fim experti in a ajuta oamenii si a face un bine.Restul nu mai conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nony, Hep este Expert. Istoria este domeniul lui si stim asta toti! Si nu stiu daca e cazul sa le etaleze aici, pentru ca face asta de cand e pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hep este doctorand in istorie! Sau doctor in istorie? Uite ca nu stiu daca a terminat doctoratul, dar cred ca inca nu! Tin pumnii stransi!
Deci, un Expert!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nony, parca altfel gandeai pe vremea cand faceai petitie la admini sa fie facute experte Cami si Mumoasa.Sa dam un refresh;)
http://www.tpu.ro/......andoua-au/
Cami si Mumoasa in ce erau experte de cereai cu atata patos numirea lor?
Yeah right nu esti expert in fizica cuantica, daaar esti expert in cersitul atentiei pe sait.Hip,hip,hooray! Cum e liniste apare saint Nony intruchiparea inocentei si a corectitudinii...si-i trage la raspundere pe cenzuraciosii admini si pe nevolnicii experti-ne-experti! ouch!
Hai pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Acum am citit`o laughing).
Scuze.

Se pare ca cineva care mi-a dat inteligent a fost totusi de-acord cu mine.