| teo530 a întrebat:

Cine imi poate explica chestia cu rangul,adica cand nu o sa mai fiu utilizator junior, dupa cate puncte stranse sau distinctii sau raspunsuri castigatoare sau ce? Cine imi explica cel mai bine primeste funda.Si daca stiti imi puteti spune si ce ranguri urmeaza, la cate puncte trec de ele si mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista doar statutul de membru junior si cel de senior, atat. Se iau in considerare raspunsurile normale nu cele castigatoare.

" Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie. "
sursa : https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a fi senior nu ai nevoie se funde ci de: 100 de raspunsuri postate si 10 zile de la crearea contului