| WinxSirenix a întrebat:

Cum trec de la rangul,,junior" la,, senior"?hee hee
;(

Răspuns Câştigător
| Gabrielaa90 a răspuns:

Trebuie sa ai vechime de 10 zile pe TPU[cea ce cred ca ai deja] si sa raspunzi la 100 de intrebari. Când vei îndeplinii aceste două cerințe vei avea toate, (și absolut toate), drepturile depline; cum ar fi:
Vei putea să raportezi, să folosești opțiunea "Discută Live" (adică chat-ul site-ului), vei putea să votezi și să trimiți mesaje private.Bafta!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, 100 de raspunsuri(de calitate)fii activa pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior
O zi frumoasa sa ai si un an nou fericit pe 2013happy
La multi anihappy

| Musique a răspuns:

Trebuie să ai minim 100 răspunsuri în maxim 10 zile.
Baftă!

| onasis1961 a răspuns:

Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.

Răspuns utilizator avertizat