| Pauluk a întrebat:

Cate puncte trebuie sa aiba un utilizator ca sa nu mai fie "Utilizator junior"? Stiti voi, sa fie senior! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca citeai intrebari frecvente aflai asta :
Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.
Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.

3 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Bună! Nu este vorba de câte puncte ai. Trebuie să ai minim 10 zile de la data înregistrării şi minim 100 de răspunsuri. Iar astfel adminii îţi vor schimba statulul de junior în senior. Oferind răspunsuri, acumulezi puncte. Cam... 15000 de puncte.

| floriasdfg a răspuns:

Trebuie să ai 100 de răspunsuri în 10 zile, nu contează punctele.

| Elizabethe a răspuns:

Aici nu ai nevoie de puncte casa devi membru senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri!