| ionutalexandruion a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mie un cont okazii ( alexandru_alex1990@yahoo.com)? va multumesc!

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Este foarte uşor să îţi faci un cont, te pot ajuta nu-i asta o problemă.

| ionutalexandruion explică (pentru Brâncuşi):

Salut. am avut cont dar mi l au inchis pentru neplata. iti dai seama ca imi faceam singur daca avaem posibilitatea. dar nu mai am nici un nr de tel pe care sa il folosesc. nu il vreau pentru tepe sau alte magarii. daca ma poti ajuta cu un cont : alexandru_alex1990@yahoo.com multumesc!