| Nuamchefazi a întrebat:

Cine are cont pe okazii si ma poate ajuta si pe mine va rog frumos?

4 răspunsuri:
| xForSmile a răspuns:

Eu am cont happy cum te pot ajuta?

| Nuamchefazi explică (pentru xForSmile):

Nu merge sa intru pe nici un cont care il am dar pot intra doar pe unul singur dar pe acela nu merge sa fac nimic ca am de platit 1 euro nu stiu de la ce, am trimis si email sa aflu de ce nu pot sa intru dar nici un semn...

| xForSmile a răspuns:

Daca iti apare jos cu rosu cand te loghezi cont suspentat definitiv nu mai ai ce sa le faci ...Asa am patit si eu cu rimul cont... Si mor ca aveam o gramada de calificative.

| Nuamchefazi explică (pentru xForSmile):

Nu imi apare nimic, pe asta care tot incerc sa intru l-am facut de cateva zile si am incercat sa mai intru si pe altele dar la fel nu merge si nu imi apare nimic