| tinutzyk a întrebat:

Cine stie cand s-a nascut justin bieber (data si anul)? funda!

Răspuns Câştigător
| aleee07 a răspuns:

Justin s-a nascut pe data de 1 martie 1994. Funda puppy dog eyes?

10 răspunsuri:
| AnonymouS_7265 a răspuns:

1 martie 1994

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu stiu dar pot prezice, cu aproximatie, cand o sa moara. Pai...maine.hee hee
Sa-mi dai funda daca se adevereste. thx

| Draagos a răspuns:

Neinteresant!

| Emena a răspuns:

Stii,s-a inventat google-ul. Puteai cauta acolo si gaseai o tona de site-uri cu biografia lui Bieber

| chibiusa a răspuns:

Pe 1 martie 1994 mama natura a avut chef de glume. si tot se gandea asa cui sa-i mai faca o glumita mai nesarata.
asa ca s-a gandit la viitorul nascut al familiei bieber asa ca le-a dat un baietel pe nume justin, cu voce de fetita, cu cascheta de castor in loc de par si foarte indecis d.p.d.v sexual.

| Y3aaHH a răspuns:

Doaaamne, sunteti batuti in cap. Daca ai fi cautat pe GOOGLE Justin Bieber ai fi gasit o gramada de date despre el. Sincer, nu va inteleg.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Gay'u de justin s-a nascut pe data de 1 martie 1994.

| deea_4470 a răspuns:

Pentru ce exista google?!

| damycool a răspuns:

1 martie 1994