| deia_9483 a întrebat:

Cine stie cum pot sa imi pun muzica pe iPod nanobatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| PaisonPink a răspuns:

Cu cablul de date sau usbtongue

| premamotion a răspuns:

Ai nevoie de ITunes: http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/......sSetup.exe

Il instalezi, legi Ipod-ul prin cablul de date la pc si apoi deschizi programul. O sa-ti apara in lista din stanga Ipod-ul cand se conecteaza, si o sa ai mai multe taburi acolo (muzica, poze, programe, note etc). Folosesti tab-ul muzica si faci drag&drop la piesele care ai nevoie.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cu iTunes. Îl downloadezi, îl instalezi şi apoi trebuie să adaugi muzica pe care o vrei în libraria iTunes care îţi va intra automat pe ipod când îl vei sincroniza cu calculatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap chiestia e ca nu merge sa descarc itunes! ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia e ca am itunes, da nu pot sa le bun

| Emi_4339 a răspuns:

Azi mi-am luat un iPod nano. Trebuie sa tescarci iTunes. Asta am facut si eu.am reusit sa mi pun niste muzica, cum am reusit nu stiu.alta nu mai pot sa pun.nu ma descurc cu iTunes I don't want to see baftaapuppy dog eyes

| RM21 a răspuns:

Nici eu nu ma pricep laughing)))